Javascript is required

Popularne publikacje SPE teraz w portfolio Nowej Ery!

16.03.2022

Specjalne potrzeby edukacyjne
Podziel się
Serie "Pewny start" i "Akademia pomysłów" od teraz w wydawnictwie Nowa Era.

Oferta Nowej Ery dedykowana specjalnym potrzebom edukacyjnym powiększyła się o serie publikacji “Pewny start” oraz “Akademia pomysłów”, do tej pory wydawane przez Wydawnictwo Szkolne PWN.

8 marca 2022 r. Nowa Era nabyła prawa do publikacji poświęconych specjalnym potrzebom edukacyjnym dla uczniów z niepełnosprawnościami. - Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi stanowią obecnie ponad 30% wszystkich uczniów. Powiększenie naszego portfolio z segmentu SPE o cenione, znane na rynku serie podręczników, kart pracy i pomocy edukacyjnych, nabyte od Wydawnictwa Szkolnego PWN, stanowi kolejny krok Nowej Ery do budowy systemu kompleksowych rozwiązań dla szkół - mówi Magdalena Duszyńska‑Walczak, Prezes Zarządu Nowej Ery. - Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć szkołom specjalnym oraz ogólnodostępnym pełną ofertę produktów SPE, obejmującą zarówno nowoczesne multimedia, jak i publikacje drukowane.

To już kolejna inwestycja Nowej Ery w segment specjalnych potrzeb edukacyjnych. W 2017 roku, wydawnictwo przejęło od firmy Young Digital Planet cenioną i wielokrotnie nagradzaną rodzinę produktów eduSensus. Rozwijana cały czas marka jest doskonale rozpoznawalna wśród specjalistów, pedagogów specjalnych, psychologów szkolnych i terapeutów, m.in. za sprawą - obecnej na rynku od ponad 20 lat - serii programów LOGOPEDIA PRO, a także  programu UWAGA SŁUCHOWA PRO - innowacyjnemu systemowi do prowadzenia terapii audiopsychofonologicznej opartej na metodzie Tomatisa. W 2021 roku Nowa Era zdobyła także certyfikat ISO 9001 na produkty specjalnych potrzeb edukacyjnych, a większość programów multimedialnych wydawnictwa ma status wyrobu medycznego

Nowa Era zamierza kontynuować wydawanie serii „Pewny Start” i „Akademia Pomysłów”, zaprosiła także ich twórców i dystrybutorów do dalszej współpracy i wspólnego rozwijania oferty produktów z segmentu  SPE.

Osoby zainteresowane ofertą publikacji poświęconych SPE, do tej pory wydawaną przez Wydawnictwo Szkolne PWN, mogą kontaktowac się z wydawnictwem Nowa Era:

Tel. 58 721 48 00
E-mail: spe.publikacje@nowaera.pl  

Specjalne potrzeby edukacyjne
Podziel się