Aktywna tablicao programie

Gratulujemy przyznania wsparcia finansowego na zakup pomocy dydaktycznych „Aktywna tablica” 2022. Z zaufanym partnerem edukacyjnym łatwiej dokonać przemyślanych i trafnych zakupów sprzętu oraz pomocy dydaktycznych potrzebnych uczniom i nauczycielom. 
[Skontaktuj się z nami] − pomożemy w optymalnym doborze rozwiązań. 

Zachęcamy placówki, które nie zostały objęte wsparciem, do zapoznania się z rozwiązaniami tworzącymi nowoczesną przestrzeń współpracy nauczycieli i uczniów.

 

Aktywna tablica – oferta na rok 2022

Interaktywne monitory dotykowe Samsung o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali – to znacznie więcej niż najlepsza cyfrowa tablica.

 

dowiedz się więcej

Wybierz optymalny zestaw interaktywnych monitorów dotykowych Samsung o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali dla swojej placówki!

Oferta dla szkół, które zakupiły sprzęt komputerowy lub inne narzędzia TIK przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie:

Aktywna tablica Wirtualne laboratorium w ofercie na rok 2022

Zakup bezpośrednio u producenta dobrze wyposażonej pracowni chemicznej w postaci Wirtualnego laboratorium Empiriusz pozwoli Twoim uczniom w bezpieczny sposób przeprowadzić wszystkie doświadczenia chemiczne zapisane w podstawie programowej.


Wirtualne laboratorium Empiriusz

SKŁAD ZESTAWU
wirtualne laboratorium 1 szt.
GWARANCJA 2 lata
WKŁAD FINANSOWY
10900 zł
CENA ZESTAWU BRUTTO
24900 zł

Zaufany partner programu Aktywna tablica

Przy wyborze oferty w ramach programu Aktywna tablica polegaj na partnerach zapewniających dostępność towaru. Środki, których nie wydatkujesz do 31 grudnia 2022 roku podlegają zwrotowi do budżetu.

Nowa Era wspiera szkoły na każdym etapie programu Aktywna tablica. Wybierając interaktywne monitory dotykowe Samsung o przekątnej co najmniej 55 cali możesz liczyć na:

  • pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji wymaganej w programie Aktywna tablica
  • merytoryczne doradztwo w zakresie wyboru i zakupu interaktywnych monitorów dotykowych
  • profesjonalną i bezpłatną instalację interaktywnych monitorów dotykowych
  • certyfikowane szkolenia z obsługi interaktywnych monitorów dotykowych
  • wsparcie w rozliczeniu i sprawozdawczości wymaganych w programie Aktywna tablica
  • centrum wsparcia produktów Samsung dla oświaty (tel. 58 322 45 46)
  • dostosowanie interaktywnych monitorów dotykowych do wymogów Ogólnopolskiej Siecie Edukacyjnej.

Aktywna tablica 2021 – sprawozdanie z realizacji

31 sierpnia 2022 r. mija termin złożenia do organu prowadzącego sprawozdania z realizacji zadań wynikających z udziału w programie „Aktywna tablica” za 2021 r.

Podstawa prawna: § 16 ust.1 znowelizowanego Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 sierpnia 2021 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica”.

Formularz kontaktowy

Chcesz poznać szczegóły oferty, w tym cenę, terminy dostawy i warunki rozliczenia? Potrzebujesz pomocy przy wyborze oferty dostosowanej do potrzeb placówki?

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu:

  • Zadzwoń do przedstawiciela oświatowego lub do Centrum Kontaktu pod numer 58 322 45 46.
  • Napisz do nas: aktywnatablica@nowaera.pl
  • Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form