Wejdźcie do akcji z Nową Erą!

Wartościowe spędzanie przez dzieci wolnego czasu to marzenie każdego rodzica. My mamy na to pomysł… a nawet wiele pomysłów. Od lat tworzymy lub wspieramy inicjatywy, które angażują dzieci i młodzież. Razem z rodzicami – bo ich świadomość jest tu kluczowa – wychowujemy pokolenia czytelników, twórców, społeczników, wolontariuszy. Odpowiadamy na naturalną potrzebę aktywności, wyrażania siebie, współdziałania w grupie rówieśniczej. Wszystkie proponowane przez nas programy promują pozytywne wartości takie jak dobro, empatia, współpraca, otwartość, kreatywność. Długofalowe korzyści wynikające z udziału w tych inicjatywach mają wymiar zarówno indywidualny, jak i społeczny. Dlatego warto znaleźć na nie czas. Pomóżcie Waszym podopiecznym wejść do akcji i zobaczcie, jak wiele potrafią osiągnąć!

TyDzień Dziecka

7-dniowe wydarzenie edukacyjne dla nauczycieli, wychowawców i rodziców. Webinary, filmy i artykuły ekspertów pozwalające poznać świat dzieci i nastolatków.

czytaj więcej

Czytanie lubi dzieci

Sprawdzone sposoby na zabawę z czytaniem.

czytaj więcej

Książka na receptę

Ogólnopolska akcja Fundacji Powszechnego Czytania promująca głośnie czytanie dzieciom.

czytaj więcej

Popisz się talentem

Największy ogólnopolski konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych.

czytaj więcej

Najnowsze

„Zwierzaki mają głos”

To nie jest ko-ko-kolejna książka o zwierzętach! To książka wieńcząca tegoroczną, 4. edycję konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”. A w środku – trzydzieści opowiadań stworzonych przez młode orły literatury!  

„Popisz się talentem” 2020: konkurs literacki z misją

Rozpoczynamy 4. edycję największego ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem” 2020. W tym roku młodzi adepci pióra zastanowią się, co zwierzaki mają nam do powiedzenia.

Poznajcie laureatów konkursu „Popisz się talentem”

Młodzi pisarze opowiadają o swoich inspiracjach, planach i marzeniach.

Zobacz także