Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Nasze programy

Nasze programyNowa Era aktywnie wspiera i współtworzy inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju najwyższej jakości edukacji. 

Nie zapominamy także o lokalnych społecznościach. Wierzymy, że czasem wystarczy odrobina inspiracji i wiary w możliwości, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Razem możemy więcej!
Dowiedz się więcej

Projektanci edukacji

To unikalny, najpopularniejszy w Polsce konkurs promujący realizację projektów edukacyjnych. Fundusz Grantów Nowej Ery pomaga zrealizować nawet najambitniejsze pomysły.
Dowiedz się więcej

Supermoc książek w przedszkolu

Program, którego celem jest udzielenie nauczycielom wsparcia w promowaniu czytelnictwa w przedszkolu – na co dzień, w praktycznym wymiarze.
Dowiedz się więcej

Strefa inspiracji

Zbiór filmów, z których każdy stanowi „pigułkę” wiedzy: doskonali kompetencje merytoryczne i „miękkie”, poszerza wiedzę o wychowaniu, uczeniu się i nauczaniu, inspiruje nowymi ideami.
Dowiedz się więcej

Popisz się talentem

Wspieramy literackie zainteresowania i zachęcamy do kreatywnego pisania, publikując porady najlepszych polskich autorów i organizując konkursy literackie dla młodych twórców.
Dowiedz się więcej

105 lat Niepodległa

W rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy do programu edukacyjnego umożliwiającego świętowania rocznicy w szkole.
Dowiedz się więcej

TyDzień Dziecka

7-dniowe wydarzenie edukacyjne dla nauczycieli, wychowawców i rodziców. Webinary, filmy i artykuły ekspertów pozwalające poznać świat dzieci i nastolatków.
Dowiedz się więcej

Fundacja Powszechnego Czytania

Współtworzymy ogólnopolską inicjatywę pro-czytelniczą, aby wyrównać szanse edukacyjne wszystkich polskich dzieci.
Dowiedz się więcej

GREAT

Warsztaty GREAT to seria pięciu spotkań rozwijających kompetencje nauczyciela 21 wieku. Zobacz wykłady, zasil się wiedzą, praktykuj!