Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

TyDzień Dziecka z Nową Erą

Siedmiodniowe wydarzenie edukacyjne

Rodzicu, Nauczycielu, Wychowawco: zaktualizuj swoją wiedzę!Nasza uwaga skupiona jest na dzieciach i młodzieży przez cały rok. W ich świecie tyle się przecież dzieje. Każdy dzień przynosi coś nowego! Czy nadążamy za ich potrzebami? Czy efektywnie towarzyszymy im w rozwoju? Czy możemy zrobić coś więcej? Dzień Dziecka to świetny moment na taką refleksję – na podsumowanie wiedzy, którą już posiadamy, na podzielenie się spostrzeżeniami, ale też na zdobycie nowych inspiracji i narzędzi do codziennej pracy. Zapraszamy do udziału!

Dlaczego TyDzień Dziecka? Bo jeden dzień to za mało na omówienie wielu aspektów współczesnej edukacji i wychowania. Nasze dzieci zasługują na więcej uwagi niż tylko jeden dzień, prawda? My – dorośli – chcemy mądrze towarzyszyć im w wielkiej przygodzie dzieciństwa. Zdajemy sobie sprawę, że dzieciństwo i dorastanie to nie tylko beztroska zabawa – to także problemy i trudności, z którymi trzeba umieć się zmierzyć. Grono najlepszych ekspertów i specjalistów, których zaprosiliśmy do współpracy, na pewno w tym pomoże!

Jak wyobrażamy to sobie w praktyce? Na tej stronie zgromadziliśmy materiały, w których eksperci Nowej Ery dzielą się swym doświadczeniem, wiedzą i pomysłami dotyczącymi siedmiu ważnych obszarów życia młodych ludzi. Sugerujemy, aby na zapoznanie się z każdym jednym obszarem poświęcić jeden dzień. To pozwoli spojrzeć na całość zagadnień z odpowiedniej perspektywy, ułożyć sobie w głowie nową wiedzę, uporządkować ją… i z nową mocą wyjść ku kolejnym zadaniom wychowawczym!