Inspirujemy Cię do rozwoju, abyś mógł pomagać w rozwoju innym

logotypy-Edusensusedusensus-lab_1.pngEduSensus Lab to unikalny program rozwoju kompetencji pedagogiczno-terapeutycznych, w ramach którego nauczyciele, pedagodzy, terapeuci, psychologowie, logopedzi i inni specjaliści mają szansę wzbogacać swoją wiedzę, doskonalić warsztat i zdobywać nowe umiejętności w ważnych obszarach przenikania się pracy pedagogicznej z terapeutyczną. 

Od 2017 roku w ofercie wydawnictwa Nowa Era znajdują się bezkonkurencyjne, cenione przez fachowców produkty EduSensus – multimedialne programy, pomoce edukacyjne oraz specjalistyczny sprzęt, stworzone z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W naszym zespole są dziś autorzy tych rozwiązań – profesjonaliści z firmy Young Digital Planet szczycącej się 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu produktów multimedialnych, które wspierają terapię dzieci. Wdrażając nasze nowe programy, współpracujemy z najwybitniejszymi specjalistami w swoich dziedzinach: logopedami, neurologopedami, terapeutami, pedagogami, a także z wieloma praktykami i konsultantami.

W naturalny zatem sposób w Nowej Erze zaistniały zasoby kompetencji i wszelkie warunki po temu, by stworzyć miejsce transferu wiedzy, gdzie można by uczyć się od siebie nawzajem, przybliżać najnowsze rozwiązania technologiczne i poznawać trendy metodyczne pomocne w pracy pedagogiczno-terapeutycznej. W ten właśnie sposób powstał program EduSensus Lab!

Proponujemy Państwu specjalistyczne szkolenia, możliwość uczenia się od prawdziwych autorytetów w swoich dziedzinach, dostęp do zasobów wiedzy fachowej, konferencje stacjonarne i online, możliwość zaprojektowania swojej ścieżki rozwoju i dołączenia do społeczności ekspertów i badaczy, a także wiele, wiele więcej. Mamy nadzieję, że nasz program będzie dla Państwa przestrzenią zawodowego doskonalenia i inspiracji do pracy pedagogiczno-terapeutycznej. Inspirujemy Cię do rozwoju, abyś mógł pomagać w rozwoju innym!

EduSensus Lab to nowoczesny program rozwoju kompetencji pedagogiczno-terapeutycznych oparty na trzech filarach

Wiedza i wsparcie

Wykłady online, artykuły, pomocne narzędzia i porady praktyków

Czytaj więcej

Szkolenia i certyfikacja

Akademia Terapeutów Uwagi Słuchowej PRO - wiedza z samego źródła

Czytaj więcej

Ośrodek ekspercki

Projekty badawcze, a także działalność wydawnicza i szkoleniowa z misją upowszechniania wiedzy

Czytaj więcej

6 powodów, dla których warto doskonalić się z nami:

EduSensus LAB. Program na szóstkę!
  1. Dostęp do specjalistycznej wiedzy z najlepszych źródeł
  2. Wsparcie merytoryczne – wymiana doświadczeń i dobrych praktyk terapeutycznych
  3. Stałe doskonalenie zawodowe w 3-stopniowym programie szkoleniowym
  4. Najwyższej jakości szkolenia prowadzone przez wybitnych ekspertów
  5. Prestiżowa certyfikacja kwalifikacji
  6. Możliwość dołączenia do grona ekspertów eduSensus Institute – udziału w badaniach, prezentacji swojego dorobku i publikacji
Certyfikacja EduSensus LAB - gwarancja najwyższej jakości merytorycznej oraz profesjonalnych standardów kształcenia.

 

Wiedza i wsparcie

eduSensus.NET

Wspieramy uczestników programu na ścieżce rozwoju zawodowego.

Baza wiedzy pedagogiczno-terapeutycznej a także miejsce wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Zobacz, jak pracują inni, wykorzystaj najciekawsze doświadczenia we własnej praktyce, dziel się wiedzą!

 

dowiedz się więcej

Szkolenia i certyfikacja

eduSensus Learning

Łącząc ekspercką wiedzę naszych wykładowców z doświadczeniem wydawnictwa Nowa Era w kreowaniu skutecznych rozwiązań edukacyjnych, stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju ofertę szkoleniową, jaką jest Akademia Terapeutów Uwagi Słuchowej PRO.

Dołącz do grona jej absolwentów!

dowiedz się więcej

Ośrodek ekspercki

eduSensus Institute

EduSensus Institute skupia ekspertów i badaczy – pedagogów, terapeutów, psychologów, logopedów, nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej, specjalistów w dziedzinie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. 

Twój gabinet ekspercki? – tak, dołącz do grona najlepszych

Każdy uczestnik programu może ubiegać się o certyfikat eksperta i członkostwo w społeczności badawczej eduSensus Institute

Szczegóły wkrótce

Kontakt