Javascript is required
header image

Język angielski

Wychowanie przedszkolne • Super Heroes

  Seria Super Heroes do nauki języka angielskiego w klasach 0−3 przedszkola i szkoły podstawowej powstała z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji językowej od najmłodszych lat.
 • English Play Box

  English Playbox to kurs dla przeznaczony dla przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Skutecznie uczy języka angielskiego przez zabawę, łącząc materiały tradycyjne i cyfrowe.

Szkoła podstawowa 1-3 • Super Heroes

  Seria Super Heroes do nauki języka angielskiego w klasach 0−3 przedszkola i szkoły podstawowej powstała z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji językowej od najmłodszych lat.
 • Hello Explorer

  Seria „Hello Explorer” dla klas 1–3 to gwarancja zgodności z nową podstawą programową. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.

Szkoła podstawowa 4-8 • Super Powers

  Seria Super Powers do nauki języka angielskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej powstała z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji językowej. Z serią tą przygotujesz swoich uczniów do egzaminu ósmoklasisty począwszy od 4-tej klasy.
 • Repetytorium 8

  Repetytorium 8 to seria do nauki języka angielskiego przygotowana dla uczniów klasy 8 szkoły podstawowej. Pozwala przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w rok w ciekawy i motywujący sposób.
 • Junior Explorer

  Seria „Junior” dla klas 4–6 to gwarancja zgodności z nową podstawą programową. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.
 • Teen Explorer New

  Seria „Teen Explorer New” dla klas 7–8 to nowa edycja bestsellerowego podręcznika dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.

Szkoła ponadpodstawowa • My Perspectives

  My Perspectives – nowe spojrzenie na współczesny świat. Inspirujące tematy, nauka krytycznego myślenia i przygotowanie do matury krok po kroku od pierwszego dzwonka.