Niech zaangażowanie zmieni się w pasję

Świat nauki jest zgodny: spontaniczna zabawa to wielka wartość. Rozwija dziecko we wszystkich sferach: emocjonalnej, umysłowej, fizycznej i społecznej. Formy zabawy oczywiście różnią się w zależności od wieku dziecka, ale jej rola pozostaje niezmienna. Ideałem byłoby zatem tak zorganizować proces edukacji, aby jak najbardziej przypominał zabawę. W Nowej Erze mamy na to pomysł. Proponujemy dzieciom i ich rodzicom szereg rozwiązań, które angażują dzieci i młodzież w edukacyjną zabawę dostosowaną do ich aktualnych potrzeb. Nierzadko takie zaangażowanie zmienia się w prawdziwą pasję. Ta z kolei przekłada się na szkolny i życiowy sukces. Bawcie się zatem z dziećmi, a nasze materiały Wam w tym pomogą. Na mądrą zabawę nigdy nie jest za wcześnie… ani za późno!

Świerszczyk

Nowoczesne pismo z tradycją przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat.

czytaj więcej

National Geographic Odkrywca

Miesięcznik popularnonaukowy dla dzieci. Zawiera teksty po polsku i po angielsku, ilustrowany pięknymi i prawdziwymi zdjęciami, opisuje przyrodę, historię, pokazuje fascynującą pracę naukowców.

czytaj więcej

Balon Blum

Bezpieczne gry dla dzieci 3-4-letnich oraz 5-6-letnich. Rozwijają kompetencje językowe, matematyczne, komunikacyjne, technologiczne.

czytaj więcej

Wspieraj i inspiruj

Dowiedz się, jak wspierać i rozwijać zainteresowania Twojego dziecka.

czytaj więcej

Książki dla dzieci

Nowe serie książek, które sprawią, że dziecko pokocha czytanie.

czytaj więcej

Rozwój dziecka

Od noworodka do nastolatka. Wsparcie dziecka na każdym etapie rozwoju.

czytaj więcej

Przedszkolne laboratorium

Widowiskowe i bezpieczne eksperymenty do przeprowadzenia z dziećmi.

czytaj więcej

Zobacz także