Niech zaangażowanie zmieni się w pasję

Świat nauki jest zgodny: spontaniczna zabawa to wielka wartość. Rozwija dziecko we wszystkich sferach: emocjonalnej, umysłowej, fizycznej i społecznej. Formy zabawy oczywiście różnią się w zależności od wieku dziecka, ale jej rola pozostaje niezmienna. Ideałem byłoby zatem tak zorganizować proces edukacji, aby jak najbardziej przypominał zabawę. W Nowej Erze mamy na to pomysł. Proponujemy dzieciom i ich rodzicom szereg rozwiązań, które angażują dzieci i młodzież w edukacyjną zabawę dostosowaną do ich aktualnych potrzeb. Nierzadko takie zaangażowanie zmienia się w prawdziwą pasję. Ta z kolei przekłada się na szkolny i życiowy sukces. Bawcie się zatem z dziećmi, a nasze materiały Wam w tym pomogą. Na mądrą zabawę nigdy nie jest za wcześnie… ani za późno!

Świerszczyk

Nowoczesne pismo z tradycją przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat.

czytaj więcej

National Geographic Odkrywca

Miesięcznik popularnonaukowy dla dzieci. Zawiera teksty po polsku i po angielsku, ilustrowany pięknymi i prawdziwymi zdjęciami, opisuje przyrodę, historię, pokazuje fascynującą pracę naukowców.

czytaj więcej

Balon Blum

Bezpieczne gry dla dzieci 3-4-letnich oraz 5-6-letnich. Rozwijają kompetencje językowe, matematyczne, komunikacyjne, technologiczne.

czytaj więcej

Książki dla dzieci

Nowe serie książek, które sprawią, że dziecko pokocha czytanie.

czytaj więcej

Przedszkolne laboratorium

Widowiskowe i bezpieczne eksperymenty do przeprowadzenia z dziećmi.

czytaj więcej

Rozwój dziecka

Od noworodka do nastolatka. Wsparcie dziecka na każdym etapie rozwoju.

czytaj więcej

Zobacz także