Podejdźcie do egzaminu na spokojnie

Przygotowania do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji to trudny czas dla uczniów i rodziców. Ci pierwsi mają przed sobą wiele nauki. Ci drudzy chcieliby im skutecznie pomóc. Jednak czy jest to możliwe? Naturalnie! Rola rodzica czy opiekuna nie musi ograniczać się do trzymania kciuków! W ofercie Nowej Ery znajdują się sprawdzone, kompletne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów. Zawierają one najlepsze na rynku repetytoria, prawdziwe arkusze egzaminacyjne i są zgodne z najnowszymi wytycznymi CKE.  Podpowiadają także, jak krok po kroku zaplanować proces przygotowań, aby nie stracić ani jednego cennego dnia. Postawcie na Nową Erę, a do egzaminu podejdziecie na spokojnie.

Egzamin ósmoklasisty

Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Rozwiązania, które umożliwią sprawne i skuteczne przygotowania do egzaminu.

czytaj więcej

Egzamin maturalny

Wyjątkowe rozwiązania stworzone przez ekspertów, oferujące praktyczne i efektywne przygotowanie do matury, w pełni dostosowane do obowiązującej formuły egzaminu.

czytaj więcej

Najnowsze

Wnioski z egzaminu ósmoklasisty 2021 - język polski

Tegoroczny arkusz egzaminacyjny mógł pod wieloma względami pozytywnie zaskoczyć zdających egzamin uczniów. Pojawiły się także zadania, które mogły sprawić uczniom trudność. Oto nasz komentarz do egzaminu z języka polskiego.

Wnioski z egzaminu ósmoklasisty 2021 - matematyka

Tegoroczny egzamin z matematyki nie był ani typowy, ani łatwy, szczególnie dla uczniów, którzy przygotowywali się do niego poprzez naukę zdalną.

Wnioski z egzaminu ósmoklasisty 2021 - język angielski

Tegoroczny egzamin z języka angielskiego przeprowadzono w oparciu o obniżone wymagania. Takie były zapowiedzi Ministerstwa Edukacji i Nauki i rzeczywiście arkusze, które otrzymali uczniowie, to założenie potwierdzają.

Zobacz także