Podejdźcie do egzaminu na spokojnie

Przygotowania do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji to trudny czas dla uczniów i rodziców. Ci pierwsi mają przed sobą wiele nauki. Ci drudzy chcieliby im skutecznie pomóc. Jednak czy jest to możliwe? Naturalnie! Rola rodzica czy opiekuna nie musi ograniczać się do trzymania kciuków! W ofercie Nowej Ery znajdują się sprawdzone, kompletne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów. Zawierają one najlepsze na rynku repetytoria, prawdziwe arkusze egzaminacyjne i są zgodne z najnowszymi wytycznymi CKE.  Podpowiadają także, jak krok po kroku zaplanować proces przygotowań, aby nie stracić ani jednego cennego dnia. Postawcie na Nową Erę, a do egzaminu podejdziecie na spokojnie.

Egzamin ósmoklasisty

Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Rozwiązania, które umożliwią sprawne i skuteczne przygotowania do egzaminu.

czytaj więcej

Egzamin maturalny

Wyjątkowe rozwiązania stworzone przez ekspertów, oferujące praktyczne i efektywne przygotowanie do matury, w pełni dostosowane do obowiązującej formuły egzaminu.

czytaj więcej

Najnowsze

Matematyka. Wiem więcej o moich uczniach, czyli próbny egzamin ósmoklasisty Nowej Ery

Podsumowanie egzaminu próbnego z matematyki z Nową Erą.

Język polski. Jak wykorzystać wnioski z próbnego egzaminu ósmoklasisty?

Podsumowanie egzaminu próbnego z języka polskiego z Nową Erą.

Język angielski. Jak wykorzystać wnioski z próbnego egzaminu ósmoklasisty?

Podsumowanie egzaminu próbnego z języka angielskiego z Nową Erą. 

Bezpieczny chrzest bojowy, czyli próbna matura

Matura to symboliczne podsumowanie całej ścieżki edukacyjnej w systemie szkolnym. To także przepustka na wymarzone studia, częstokroć decydująca o tym, jak potoczy się nasze dorosłe życie. Świadomość tego na wielu uczniów działa paraliżująco – dlatego warto, by zawczasu mogli poczuć na własnej skórze egzaminacyjną atmosferę – bez ponoszenia żadnych konsekwencji, za to z możliwością wyciągnięcia wielu korzyści!

Egzamin ósmoklasisty – weź udział w diagnozie

Jak dotąd egzamin ósmoklasisty odbył się tylko raz, więc wciąż jest wiele jest pytań i wątpliwości dotyczących przygotowań, jego przebiegu, zasad itp. Z pomocą przychodzi tu program diagnoz egzaminacyjnych Nowej Ery – dzięki niemu dowiecie się, jak dobrze uczniowie są przygotowani, czego jeszcze muszą się nauczyć i co powtórzyć, by w dniu egzaminu wrócić do domu z tarczą. Zapisy trwają do 19 listopada!

Co o egzaminie ósmoklasisty powinni wiedzieć rodzice?

Pobierz prezentację, która zawiera ważne i przydatne informacje o egzaminie ósmoklasisty.

Zobacz także