Podejdźcie do egzaminu na spokojnie

Przygotowania do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji to trudny czas dla uczniów i rodziców. Ci pierwsi mają przed sobą wiele nauki. Ci drudzy chcieliby im skutecznie pomóc. Jednak czy jest to możliwe? Naturalnie! Rola rodzica czy opiekuna nie musi ograniczać się do trzymania kciuków! W ofercie Nowej Ery znajdują się sprawdzone, kompletne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów. Zawierają one najlepsze na rynku repetytoria, prawdziwe arkusze egzaminacyjne i są zgodne z najnowszymi wytycznymi CKE.  Podpowiadają także, jak krok po kroku zaplanować proces przygotowań, aby nie stracić ani jednego cennego dnia. Postawcie na Nową Erę, a do egzaminu podejdziecie na spokojnie.

Egzamin ósmoklasisty

Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Rozwiązania, które umożliwią sprawne i skuteczne przygotowania do egzaminu.

czytaj więcej

Egzamin maturalny

Wyjątkowe rozwiązania stworzone przez ekspertów, oferujące praktyczne i efektywne przygotowanie do matury, w pełni dostosowane do obowiązującej formuły egzaminu.

czytaj więcej

Najnowsze

Maturzystów czekają zmiany. Co nowego w formule egzaminu dojrzałości?

Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” zapowiedział, że zmieni się formuła niektórych z egzaminów maturalnych. Czego i kiedy mogą się spodziewać przyszli maturzyści?

Ostatnia prosta przed egzaminem ósmoklasisty

Jak pomóc młodemu człowiekowi dobrze przejść przez ten czas?

Matematyka. Wiem więcej o moich uczniach, czyli próbny egzamin ósmoklasisty Nowej Ery

Podsumowanie egzaminu próbnego z matematyki z Nową Erą.

Język polski. Jak wykorzystać wnioski z próbnego egzaminu ósmoklasisty?

Podsumowanie egzaminu próbnego z języka polskiego z Nową Erą.

Język angielski. Jak wykorzystać wnioski z próbnego egzaminu ósmoklasisty?

Podsumowanie egzaminu próbnego z języka angielskiego z Nową Erą. 

Zobacz także