Javascript is required
header image

Laboratoria przyszłości

Gotowe pomoce dla nauczycieli

Technologia to nie wszystkoW Nowej Erze powstają już materiały pomocne w pracy z innowacyjnym sprzętem. Rośnie baza materiałów instruktażowych: wideo-prezentacji i webinariów, a także filmowa strefa inspiracji, w której nauczyciele znajdą pomysły na wykorzystanie w szkole podstawowej druku 3D, wirtualnej rzeczywistości, robotyki, elektroniki i audio-wideo. Gotowe scenariusze zajęć i karty pracy dla uczniów pomogą w przygotowaniu angażujących lekcji z wykorzystaniem Laboratoriów Nowej Ery.

Już niebawem zaprosimy nauczycieli na certyfikowane szkolenia online z wykorzystania nowoczesnych technologii i metodyki nauczania przedmiotów STEM. Będziemy towarzyszyć szkołom w realizacji celów programu i dokumentowaniu pracy z zakupionym wyposażeniem!

Rozwiązania Nowej Ery w programie Laboratoria PrzyszłościSkontaktuj się z namiWypełnij poniższy formularz, aby poznać więcej szczegółów o pełnej ofercie Nowej Ery w programie "Laboratoria Przyszłości". Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę i pomożemy wybrać optymalny pakiet dla szkoły!