Javascript is required
header image

Laboratoria przyszłości

Interdyscyplinarne zajęcia

Proces dydaktyczny może być interdyscyplinarny, innowacyjny i angażującyW naszej ofercie dobraliśmy produkty tak, by wspierały proces dydaktyczny oraz sprawiały, że będzie on interdyscyplinarny, innowacyjny i angażujący uczniów. Zgodnie z założeniami programu wyposażenie zaproponowane przez nas może być wykorzystywane na lekcjach różnych przedmiotów oraz na kołach zainteresowań. Oferujemy sprzęt z katalogu wyposażenia podstawowego, który od  roku będzie obowiązkowy w każdej szkole podstawowej, a także wyposażenie dodatkowe.

Połączyliśmy nowoczesne narzędzia, które w przyszłości będą dla uczniów naturalnym środowiskiem pracy: drukarki 3Dwirtualną rzeczywistość (VR)laboratoria elektroniczne i cyfrowy sprzęt audio-wideo, z zestawami do nauki programowania LEGO® Education rozwijającymi umiejętności pracy zespołowej, krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów.

Rozwiązania Nowej Ery w programie Laboratoria PrzyszłościSkontaktuj się z namiWypełnij poniższy formularz, aby poznać więcej szczegółów o pełnej ofercie Nowej Ery w programie "Laboratoria Przyszłości". Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę i pomożemy wybrać optymalny pakiet dla szkoły!