Javascript is required
header image

Laboratoria przyszłości

Praktyczne umiejętności

Zorganizuj nowoczesne i atrakcyjne zajęcia w swojej szkoleJako lider edukacji w Polsce od wielu lat wspieramy szkoły w procesie cyfrowej transformacji. Wprowadziliśmy do nauczania całą gamę multimedialnych rozwiązań, a nasze elektroniczne narzędzia odmieniły warsztat pracy nauczycieli. Znamy dobrze potrzeby szkół i oferujemy im wyposażenie pasujące do już stosowanych narzędzi edukacyjnych oraz doskonale spełniające postulaty programu.

W naszej ofercie dobraliśmy produkty tak, by wspierały proces dydaktyczny oraz sprawiały, że będzie on interdyscyplinarny, innowacyjny i angażujący uczniów. Zgodnie z założeniami programu "Laboratoria Przyszłości" wyposażenie zaproponowane przez nas może być wykorzystywane na lekcjach różnych przedmiotów oraz na kołach zainteresowań.

Oferujemy sprzęt z katalogu wyposażenia podstawowego, który będzie obowiązkowy w każdej szkole podstawowej, a także wyposażenie dodatkowe.

Rozwiązania Nowej Ery w programie Laboratoria PrzyszłościSkontaktuj się z namiWypełnij poniższy formularz, aby poznać więcej szczegółów o pełnej ofercie Nowej Ery w programie "Laboratoria Przyszłości". Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę i pomożemy wybrać optymalny pakiet dla szkoły!