Javascript is required
header image

Laboratoria przyszłości

Rozwój kompetencji STEM uczniów

STEM w polskich szkołachCelem programu Laboratoria Przyszłości jest zwiększenie zainteresowania młodych ludzi kierunkami STEM, dlatego też propozycja edukacyjna Nowej Ery pomaga rozbudzać wśród młodzieży pasje przyrodnicze, technologiczne i matematyczne, co w przyszłości przełoży się na losy zawodowe uczniów. 

Warto zaznaczyć, że metodologia STEM nie zakłada korzystania jedynie z nowinek technicznych, takich jak wirtualna rzeczywistość czy druk 3D. Niezwykle ważnym aspektem tego typu zajęć są także narzędzia analogowe, jak na przykład stacje lutownicze, narzędzia stolarskie i klocki lego, a przede wszystkim praca w trybie projektowym dostosowanym do wieku oraz umiejętności uczestników i uczestniczek.

Oferta Nowej Ery wychodzi naprzeciw potrzebom poznawczym dzieci i młodzieży. Proponowane przez nas wyposażenie wprowadza do szkolnego nauczania komponent technologiczny, który skutecznie angażuje młodzież w proces dydaktyczny.

Rozwiązania Nowej Ery w programie Laboratoria PrzyszłościSkontaktuj się z namiWypełnij poniższy formularz, aby poznać więcej szczegółów o pełnej ofercie Nowej Ery w programie "Laboratoria Przyszłości". Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę i pomożemy wybrać optymalny pakiet dla szkoły!