O konferencji

Kształcisz umiejętności zamiast przekazywać suchą wiedzę? Pragniesz rozwijać kompetencje swoich uczniów? Chcesz się dowiedzieć, jak uczą gwiazdy ELT? 

Ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na jedyną na rynku darmową konferencję dla anglistów w całości poświęconą rozwijaniu tzw. „life skills”, czyli kompetencji kluczowych w rzeczywistości XXI wieku. Nasi prelegenci udzielą praktycznych wskazówek, jak skutecznie odpowiadać na wyzwania, które przed anglistami stawiają nowa podstawa programowa i zmieniający się świat.

Zobaczysz lekcję na żywo prowadzoną przez samego Hugh Dellara oraz weźmiesz udział w prelekcji w formie warsztatowej, którą poprowadzą nasi eksperci merytoryczni – Justyna Mak i Piotr Steinbrich.

 

Dlaczego warto?

To jedyna na rynku, darmowa konferencja dla anglistów w całości poświęconą rozwijaniu kompetencji kluczowych XXI wieku, czyli Life Skills. Nasi prelegenci odpowiedzą na wyzwania, które przed anglistami stawia nowa podstawa programowa i zmieniający się świat. Zobaczysz lekcję na żywo prowadzoną przez samego Hugh Dellara, oraz prelekcję w formie warsztatowej, którą poprowadzą nasi eksperci merytoryczni Justyna Mak i Piotr Steinbrich.

Miejsce i data

Adres: Katowice, Hotel Courtyard by Marriot, ul. Uniwersytecka 13
Data: 1.12.2018, godz. 10:00-14:00

Prelegenci

Hugh Dellar

Hugh Dellar

Hugh Dellar - Znany na całym świecie nauczyciel i trener nauczycieli. Szkolił i był prelegentem w wielu krajach m.in. w Brazylii, Meksyku, Peru, Argentynie, Hiszpanii, Japonii i Tajlandii. W 2016 roku wydał pierwszą książkę metodyczną Teaching Lexically. Hugh jest współautorem wielu podręczników, w tym serii Outcomes i Innovations, wydawnictwa National Geographic Learning, oraz najnowszej serii podręczników dla szkół ponadpodstawowych My Perspectives, wydawnictwa Nowa Era i NGL.

Justyna Mak

Justyna Mak

Justyna Mak - Trenerka nauczycieli i coach językowy. Współtworzyła i prowadziła serię warsztatów GREAT. Od wielu lat koordynuje i moderuje ogólnopolskie projekty i programy edukacyjne oraz wdraża innowacje pedagogiczne. Pracuje w technikum w Ostrzeszowie. Wierzy w autonomię i potencjał ucznia, dlatego jest fanką metody projektu, CLIL i Design Thinking. Jest autorką materiałów edukacyjnych, pisze artykuły metodyczne, w sieci znana jest jako Mrs Poppy.

 

Piotr Steinbrich

Piotr Steinbrich

Piotr Steinbrich - Nauczyciel akademicki, metodyk i trener z ponad dwudziestoletnim stażem. Zajmuje się szkoleniami dla nauczycieli języków obcych w Polsce i za granicą. Jest współautorem, konsultantem i recenzentem dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz materiałów dydaktycznych. Ekspert w dziedzinie nowej podstawy programowej i egzaminu maturalnego.

Plan spotkania

9:30-10:00 - rejestracja

10:00-10:45 - dr Piotr Steinbrich o Life Skills w nowej podstawie programowej
i maturze 2023. (sesja w języku angielskim)

10:45-11:30 - Justyna Mak o tym, jak rozwijać Life Skills w polskiej klasie i szkole
(sesja w języku polskim i angielskim)

11:30-11:45 przerwa na kawę

11:45-12:30 - Hugh Dellar o Practical Life Skills. Encouraging students to share
their views and opinions. (sesja w języku angielskim)

12:30 – 14:0 + dodatkowa specjalna sesja LIVE LESSON z polskim uczniami
Prowadzenie Hugh Dellar

Zapisz się!

Udział w konferencji jest bezpłatny, lecz potrzebna jest rejestracja. Zarezerwuj miejsce w sali konferencyjnej lub zgłoś uczestnictwo w transmisji on-line.

Wybierz dla siebie najdogodniejszą formę kontaktu:

ZADZWOŃ: 
801 88 10 10 
58 721 48 00 

lub

NAPISZ:
nowaera@nowaera.pl, podając następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • nauczany przedmiot
  • nr telefonu
  • nazwa i dokładny adres szkoły
  • e-mail
  • data spotkania: 1.12.2018
  • temat spotkania: My Perspectives on Life Skills
  • dodaj: Chcę wziąć udział w transmisji on-line My Perspectives on Life Skills lub Chcę zarezerwować miejsce w sali konferencyjnej My Perspectives on Life Skills

Rejestracja trwa do 27.11.2018  lub do zapełnienia miejsc w sali konferencyjnej. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zaświadczenie uczestnictwa dla każdego zarejestrowanego uczestnika. 

Do zobaczenia w sobotę, 1.12.2018 r. o godzinie 9:30. Wydarzenie zaczynamy o 10.