Javascript is required
header image

Edukacja na czasie. Nauka i relacje

Program „Edukacja na czasie” zapewnia nauczycielom i dyrektorom nie tylko narzędzia i materiały ułatwiające nauczanie w zdalnym nauczaniu, lecz także wsparcie psychologiczne oraz rozwój kompetencji umożliwiających skuteczne radzenie sobie z wyzwaniami.
„Edukacja na czasie. Nauka i relacje” to przestrzeń, w której Nowa Era zgromadziła materiały od ekspertów. Psychologowie i pedagodzy podzielili się w nich swoimi doświadczeniami i wiedzą. Położyli nacisk na praktyczny aspekt omawianych zagadnień, co sprawia, że w przygotowanych materiałach znajdą coś dla siebie zarówno nauczyciele, jak i rodzice.

Nie ma edukacji zdalnej bez relacjiCałościowe spojrzenie na zdalną edukację nie może ograniczać się do kwestii dydaktycznych. O powodzeniu procesu nauczania w warunkach epidemii koronawirusa decyduje zarówno umiejętność przekazania wiedzy „na odległość” w sposób dostosowany do możliwości ucznia, jak i jakość wzajemnych relacji. O tym właśnie jest Edukacja na czasie. To przestrzeń, w której Nowa Era zgromadziła materiały ekspertów – psychologów i pedagogów – którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Nacisk na praktyczny aspekt omawianych zagadnień sprawia, że znajdą tu coś dla siebie Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice, którym leży na sercu jakość wzajemnych relacji w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Zobacz nasze pozostałe cykle: Edukacja na czasie  • Edukacja na czasie. Nauczyciel

    Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.
  • Edukacja na czasie. Uczeń

    Cykl szkoleń eksperckich przygotowanych we współpracy z Uniwersytetem SWPS.
  • Edukacja na czasie. Technologia

    Cykl szkoleń eksperckich zapewniający solidną dawkę inspiracji, wiedzy i praktycznych porad, które pomogą nie utonąć w oceanie edukacyjnych technologicznych nowinek i innowacji.