Multimedialne rozwiązania dla przedszkoli

Realizacja zajęć przedszkolnych to duże wyzwanie dla nauczyciela przedszkola – musi nie tylko mądrze wykorzystać energię przedszkolaków, ale także umiejętnie rozwinąć potencjał każdego z nich. Oferta multimedialna eduSensus to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedszkoli na praktyczne i nowoczesne wyposażenie placówek. Dziś tego oczekują coraz bardziej świadomi rodzice.

Na przykładzie programu Śmiało do Szkoły! przekonaj się, jak szeroka oferta kryje się w programie multimedialnym – to nie tylko interaktywne ćwiczenia uzupełnione o scenariusze zajęć, ale i obszerna baza ćwiczeń słuchowych, animacji i kart pracy do druku. To program, który pozwala realizować przedszkolną podstawę programową, ale przede wszystkim zapobiegać ewentualnym, przyszłym trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia.

Poznaj pełną ofertę programów dla przedszkoli i klas zerowych!

Przedszkole

Śmiało do szkoły!

Śmiało do szkoły! to metoda wspierająca nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole.

Czytaj więcej

MOC EMOCJI program

MOC EMOCJI

Nowoczesny program do rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych dzieci już w wieku 6 lat. Pozwala skutecznie zapobiegać trudnym zachowaniom.

Czytaj więcej

PRZEDSZKOLAK NA START

Multimedialne ćwiczenia wspomagające fizyczny, poznawczy i społeczno-emocjonalny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, w tym dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Czytaj więcej

UCZEŃ NA START

Zestaw ćwiczeń na tablicę interaktywną wspierających nauczycieli przedszkola oraz nauczycieli klas pierwszych w pracy z grupą dzieci zróżnicowaną pod względem wieku i kompetencji.

Czytaj więcej

Multimedialna katecheza

Nowoczesny produkt zawierający pierwsze na rynku w pełni interaktywne i multimedialne katechezy na miarę XXI wieku.

Czytaj więcej

Programy terapeutyczne

Według danych SIO do przedszkoli uczęszcza ponad 30 000 dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Ale według ostrożnych szacunków, nawet 1/3 dzieci może potrzebować wsparcia na różnych etapach edukacji. Z myślą o ich potrzebach powstały programy terapeutyczne eduSensus o deklaracji zgodności wyrobów medycznych.

Skorzystaj z poradnika eduSensus, jak sfinansować zakup pomocy terapeutycznych dla placówki na przykładzie programu SPEKTRUM AUTYZMU PRO.

Spektrum autyzmu PRO

SPEKTRUM AUTYZMU PRO

Czytaj więcej

Logopedia PRO

LOGOPEDIA PRO

Czytaj więcej

Wspomaganie rozwoju PRO multimedialny program terapeutyczny

WSPOMAGANIE ROZWOJU PRO

Czytaj więcej

Uwaga Słuchowa PRO

UWAGA SŁUCHOWA PRO

Czytaj więcej

Bezpłatne materiały do pobrania

W tej części znajdziesz bezpłatne materiały do wykorzystania na zajęciach przedszkolnych, pochodzące z programów multimedialnych eduSensus.

Więcej bezpłatnych materiałów dostępnych jest na platformie DlaNauczyciela.pl w zakładce Wychowanie przedszkolne - Specjalne potrzeby edukacyjne: Aby pobrać pliki prosimy o zalogowanie się na konto Nowej Ery lub uprzednią rejestrację w serwisie. Rejestracja jest bezpłatna. Nie masz jeszcze konta w serwisie DlaNauczyciela.pl? Obejrzyj krótki poradnik jak je założyć i dlaczego warto to zrobić!

Nowość

Nasze serwisy