Reforma oświaty – szkoły ponadpodstawowe

Od września 2019 r. nauczanie w zreformowanych szkołach ponadpodstawowych będzie przebiegać zupełnie inaczej. Zaczną obowiązywać nowe podstawy programowe i ramowe plany nauczania. Ponadto przez trzy kolejne lata nauczyciele będą uczyli równolegle absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych, ale według różnych systemów. Absolwenci 8 klas szkoły podstawowej będą o rok, a nawet dwa lata młodsi niż uczniowie poprzednich roczników.
Warto się przygotować na nadchodzące zmiany.

Wyzwania nauczyciela. Potrzeby ucznia

Trzeci etap kształcenia to w edukacji czas szczególny. Szkoła średnia to obszar współdziałania nauczyciela – jako mentora i przewodnika po świecie wiedzy – z młodymi ludźmi, którzy stoją u progu wejścia w dorosłość. Dlatego warto zadbać o optymalne warunki do wspólnej pracy!

Rozwiązania


Wyjątkowe podręczniki i materiały ćwiczeniowe

Metody dydaktyczne przyjazne młodszym uczniom


Sposoby na przygotowanie do matury już od klasy 1

Funkcjonalna obudowa dydaktyczna

Dla nas wszyscy uczestnicy procesu dydaktycznego są ważni! Przygotowaliśmy ofertę na miarę potrzeb współczesnej szkoły. 
Proponujemy znakomitej jakości rozwiązania dydaktyczne zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Oferta Nowej Ery - szkoły ponadpodstawowe

Oferujemy publikacje do wszystkich przedmiotów nowej szkoły ponadpodstawowej. Proponujemy kompletne portfolio podręczników i materiałów ćwiczeniowych do wszystkich klas objętych nową podstawą programową.

E-rozwiązania

Dla nauczyciela

edukacja szkolna i przedszkolna

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.

Czytaj więcej

Generator testów

szkoła podstawowa i ponadpodstawowa

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów. Pozwala skrócić czas potrzebny do przygotowania materiałów sprawdzających wiedzę.

Czytaj więcej

Multiteka

szkoła podstawowa i ponadpodstawowa

Biblioteki zasobów multimedialnych pomocne w organizacji urozmaiconych i efektywnych dydaktycznie zajęć. Ułatwiają wizualizowanie ważnych zagadnień i sprzyjają zainteresowaniu uczniów tematem.

Czytaj więcej

Zobacz także